ROK SZKOLNY 2007/2008
03.09.2007 - PIERWSZY DZWONEK W NOWEJ SZKOLE.
30.09.2007 - OGÓLNOPOLSKA AKCJA "POLSKA BIEGA".
06.10.2007 - 50-LECIE ZESPOŁU SZKÓŁ ROLNICZYCH.
12.10.2007 - ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH.
14 - 21.10.2007 - TYDZIEŃ KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ.
29 - 30.10.2007 - PROGRAM REGIONALNY DLA KLAS I -III - SPACER PO MIEŚCIE.
30.10.2007 - PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OCHRONY PRZYRODY.
08.11.2007 - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI.
11.11.2007 - MEMORIAŁ im. FRANCISZKA PIASECKIEGO.
14.11.2007 - III DZIEŃ CZYSTEGO POWIETRZA.
15.11.2007 - ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA.
15.11.2007 - MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DLA KLAS V.
20.11.2007 - SERWOOBIEG.
22.11.2007 - "ANTYNIKOTYNOWY KOPCIUSZEK".
22.11.2007 - WARSZTATY "ŚLADY PRZESZŁOŚCI - UCZNIOWIE ADOPTUJĄ ZABYTKI".
22.11.2007 - ANDRZEJKI W NASZEJ SZKOLE.
26.11.2007 - MUZYKA ŁAGODZI OBYCZAJE.
04.12.2007 - MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DLA KLAS VI.
05.12.2007 - KONCERT ZESPOŁU "PARNI LULUDZIORI".
06.12.2007 - MIKOŁAJ W NASZEJ SZKOLE.
07.12.2007 - OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA.
11.12.2007 - SPOTKANIE Z NOWOMIEJSKIMI KORONCZARKAMI.
12.12.2007 - JASEŁKA DLA DOROSŁYCH.
18.12.2007 - ŚWIĄTECZNE KONKURSY DLA UCZNIÓW NOWOMIEJSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.
18.12.2007 - PROGRAM REGIONALNY DLA KLAS I -III - W BAZYLICE ŚW. TOMASZA APOSTOŁA.
20.12.2007 - KLASOWE WIGILIE.
20.12.2007 - MISTERIUM BOŻONARODZENIOWE DLA RODZICÓW.
21.12.2007 - SZKOLNE JASEŁKA.
21.12.2007 - ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE.
04 - 05.01.2008 - ZABAWY KARNAWAŁOWE.
09.01.20078 - SPEKTAKL NARODOWEGO TEATRU EDUKACJI IM. ADAMA MICKIEWICZA.
10.01.2008 - WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.
14 - 25.01.2008 - FERIE ZIMOWE.
07.02.2008 - ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE Z CHEERLEADERKAMI.
07.02.2008 - DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA.
12.02.2008 - PODZIĘKOWANIE OD FUNDACJI EKOLOGICZNEJ "ARKA".
13.02.2008 - INTERNETOWE CENTRUM INFORMACJI MULTIMEDIALNEJ.
14.02.2008 - WALENTYNKI.
14.02.2008 - WALENTYNKOWY POKAZ TAŃCA TOWARZYSKIEGO.
15.02.2008 - WIELKA ORKIESTRA LEŚNEJ POMOCY.
19.02.2008 - "LEW I RÓŻA TO NASZ ZNAK".
20.02.2008 - PRZEDSTAWIENIE "PAN TWARDOWSKI".
25.02.2008 - SPOTKANIE Z ALPINISTĄ.
27.02.2008 - "W ŚWIECIE MITÓW".
27.02.2008 - KONKURS RECYTATORSKI.
28.02.2008 - "TESCO DLA SZKÓŁ".
03.03.2008 - PROGRAM REGIONALNY DLA KLAS I - III - SPOTKANIE Z KOLEKCJONERAMI.
05.03.2008 - KONKURS "MISTRZ TAŃCA - AEROBIKU".
06.03.2008 - "ODPADY SEGREGUJĘ - SIEBIE, SWOJE MIASTO, ZIEMIĘ RATUJĘ!"
14.03.2008 - "PALMA WIELKANOCNA 2008".
17.03.2008 - MIEJSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM.
18.03.2008 - TURNIEJ PRZYRODNICZY DLA KLAS IV.
19.03.2008 - DZIEŃ WIOSNY.
19.03.2008 - ŻYCZENIA WIELKANOCNE.
26.03.2008 - PODZIĘKOWANIE DLA PAŃSTWA JOLANTY I SŁAWOMIRA RUSZCZYŃSKICH.
27.03.2008 - MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR".
28.03.2008 - TURNIEJ "W KRAINIE BAŚNI" DLA KLAS III.
31.03.2008 - KONKURS "W KRAINIE POEZJI" DLA KLAS I - III.
02.04.2008 - JAN PAWEŁ II (1920 - 2005).
08.04.2008 - SPRAWDZIAN KOMPETENCJI DLA UCZNIÓW KLAS VI.
09.04.2008 - "SPOTKANIA Z POEZJĄ".
09.04.2008 - POWIATOWE BIEGI SZTAFETOWE.
10.04.2008 - KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS I - III.
11.04.2008 - PROGRAM REGIONALNY DLA KLAS I - III - Z WIZYTĄ W MUZEUM.
14.04.2008 - SPEKTAKL "CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY OZ".
17.04.2008 - KONKURS CZYTELNICZY "CZY ZNASZ LEKTURY SZKOLNE?"
17.04.2008 - PRZEGLĄD TEATRÓW "KURTYNA W GÓRĘ".
18.04.2008 - PROGRAM REGIONALNY DLA KLAS I - III - "DRWĘCA - RZEKA PIĘKNA I NIEBEZPIECZNA".
21.04.2008 - PUCHAR SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ.
22.04.2008 - DZIEŃ ZIEMI.
23.04.2008 - PODZIĘKOWANIE OD FUNDACJI PLASTICSEUROPE POLSKA.
23.04.2008 - DZIEŃ ZIEMI - APEL DLA UCZNIÓW KLAS 0 -III.
25.04.2008 - GOŚCIE WYSTAWY "DRWĘCA - RZEKA PIĘKNA I NIEBEZPIECZNA".
26.04.2008 - III POWIATOWY TURNIEJ WIEDZY DLA DZIECI SZEŚCIOLETNICH "CZUJEMY SIĘ BEZPIECZNIE".
30.04.2008 - ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA.
07.05.2008 - OBCHODY DNIA GODNOŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH POWIATU NOWOMIEJSKIEGO.
08.05.2008 - ODWIEDZINY GOŚCI Z LITWY.
08.05.2008 - OBCHODY ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ.
08.05.2008 - "POWIATOWY KONKURS WIEDZY O POLSKIM CZERWONYM KRZYŻU ORAZ UDZIELANIU PIERWSZEJ POMOCY".
09.05.2008 - "TEN OBCY" NA BRODNICKIEJ SCENIE.
09.05.2008 - PROGRAM REGIONALNY DLA KLAS I - III - PRASA NOWOMIEJSKA.
09.05.2008 - XXVI REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI "SPOTKANIA Z POEZJĄ".
13.05.2008 - PROGRAM REGIONALNY DLA KLAS I - III - SPOTKANIE W URZĘDZIE MIEJSKIM.
15.05.2008 - APEL DLA KLAS I - III "JESTEM CZYSTY, BĘDĘ ZDROWY".
26.05.2008 - X WARMIŃSKO-MAZURSKIE DNI RODZINY - "PIKNIK RODZINNY".
26.05.2008 - PROGRAM REGIONALNY DLA KLAS I - III - SPACER DO ŁĄK.
27.05.2008 - 10 TON - PODSUMOWANIE ZBIÓRKI MAKULATURY.
30.05.2008 - ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA DZIECKA.
30.05.2008 - DZIEŃ DZIECKA.
31.05.2008 - OGÓLNOPOLSKI FESTYN RODZINNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA "BĄDŹMY RAZEM" W TORUNIU.
02.06.2008 - MIEJSKI KONKURS "OLIMPIADA SZEŚCIOLATKA NA WESOŁO".
03.06.2008 - NA DEPTAKU W CIECHOCINKU.
03.06.2008 - W LEŚNYM ARBORETUM WARMII I MAZUR W KUDYPACH.
04.06.2008 - KONKURS DLA KLAS IV "W KRAINIE BAŚNI".
05.06.2008 - APEL - PODSUMOWANIE KONKURSÓW, WRĘCZENIE KART ROWEROWYCH.
06.06.2008 - PROGRAM REGIONALNY DLA KLAS I - III - SPACER DO KURZĘTNIKA, ZDOBYCIE GÓRY ZAMKOWEJ.
12.06.2008 - PROGRAM REGIONALNY DLA KLAS I - III - SPACER BRZEGIEM RZEKI DRWĘCY.
15.06.2008 - OGÓLNOPOLSKA PREZENTACJA - "ŚLADY PRZESZŁOŚCI - UCZNIOWIE ADOPTUJĄ ZABYTKI".
19.06.2008 - "BEZPIECZNIE SPĘDZAM WAKACJE".
20.06.2008 - ŻEGNAJ SZKOŁO!
20.06.2008 - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SZKOŁY PRZEZ UCZNIÓW KLAS VI.
20.06.2008 - WAKACJE!!!
Copyright ©2007 Szkoła Podstawowa