MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE SIATKOWEJ

4 grudnia 2007 roku w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej. Tym razem do rywalizacji przystąpili uczniowie klas VI. Siatkówka jest bardzo popularną dyscypliną sportu w naszej szkole. Uczniowie chętnie uczestniczą w dodatkowych zajęciach sportowych. Piłka siatkowa, jak każda gra zespołowa zmusza do współpracy w grupie oraz do podejmowania właściwych decyzji dla dobra drużyny w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników. Dziewczęta rozwijają swoje umiejętności pod okiem pani Anny Koniecznej, chłopców trenuje pan Dawid Derkowski. W mini piłce siatkowej drużyna chłopców zajęła II miejsce, natomiast dziewczęta wywalczyły miejsce III.

Drużyna dziewcząt:

Amelia Bukowska, Anna Bukowska, Matylda Sturlis, Alicja Michalak, Martyna Lubowiecka, Anna Ziętek, Wiktoria Ruszczyńska, Zuzanna Kurowska, Marta Trela, Wiktoria Welka.

Drużyna chłopców:

Patryk Bonisławski, Damian Gadzinski, Szymon Tymecki, Szymon Gorzka, Michał Połomski, Dawid Makowski, Emanuel Rówczyński, Radosław Suchocki, Szymon Ławicki.