FERIE ZIMOWE

Drodzy Uczniowie!

Przed Wami wspaniały i na pewno bardzo oczekiwany okres - ferie zimowe. Życzymy Wam pięknych, mroźnych i śnieżnych ferii oraz udanego wypoczynku. Najbliższe dwa tygodnie to czas relaksu i zabaw zimowych. Pamiętajcie o zachowaniu bezpieczeństwa w każdym miejscu i w każdej sytuacji. 28 stycznia 2008 roku wracajcie zdrowi, wypoczęci do szkoły, a w drugim semestrze niech Wam towarzyszy wielki zapał w zdobywaniu wiedzy, poszerzaniu własnych horyzontów, rozwijaniu talentów i zainteresowań.

Propozycje szkoły na czas ferii zimowych.

14.01.2008

Prace plastyczne.

Bawimy się w teatr.

15.01.2008

Spotkanie z legendami i baśniami z całego świata.

Gry i zabawy planszowe i sprawnościowe.

16.01.2008

Ferie z komputerem.

Gry zespołowe.

17.01.2008

Zabawy komputerowe i integracyjne.

Kółko regionalistyczne.

18.10.2008

Gry i zabawy z piłką nożną. Zabawy komputerowe.

Zabawy plastyczne z wykorzystaniem różnych technik.

21.01.2008

Prace plastyczne "Laurka dla babci".

Gry i zabawy z piłką nożną.

22.01.2008

Spotkanie z "Kangurkiem" - szarady i rebusy matematyczne.

Prace plastyczne - upominek dla dziadka.

23.01.2008

Gry i zabawy planszowe.

Zabawy integracyjne.

24.01.2008

Gry i zabawy z komputerem.

Wykonywanie kartek z życzeniami i świeczek ozdobnych.

25.01.2008

Wyjazd do Jelenia - zwiedzanie Muzeum Etnograficznego, ognisko.

Czas trwania zajęć 9.00 -13.00.

W ciągu dwóch tygodni ferii zimowych w naszej szkole odbywały się zajęcia sportowe, plastyczne, taneczne, komputerowe, spotkania teatralne, warsztaty koła regionalistycznego, spotkania z legendami i baśniami z całego świata oraz ciekawe konkursy i zabawy. Zarówno uczniowie klas najmłodszych, jak i starsi uczniowie chętnie korzystali z zaproponowanych zajęć. Oprócz wspaniałej, wspólnej zabawy oraz integracji młodzieży nauczyciele propagowali zdrowy styl życia i aktywność ruchową, kształcili umiejętność współpracy z zespołem, wzbogacali wyobraźnię i motywowali do twórczej aktywności. Rozwijali również zainteresowania informatyczne oraz rozwijali wyobraźnię twórczą i zdolności manualne dzieci. Chwile spędzone wspólnie z rówieśnikami były niezapomniane - jednym słowem "dla każdego coś miłego", a oprócz zabawy czekały na dzieci nagrody oraz słodki poczęstunek.