APEL DLA KLAS I -III "JESTEM CZYSTY, BĘDĘ ZDROWY"

15 maja 2008 roku uczniowie nauczania zintegrowanego uczestniczyli w apelu, który był poświęcony zdrowiu i higienie. Apel przygotowali uczniowie klasy II c i klasy III b pod kierunkiem wychowawczyń, pań: Marzenny Wujczyk i Aliny Sobieckiej. Dzieci w humorystyczny sposób przedstawiły problemy, dotyczące dbania o czystość, przestrzegania zasad higieny osobistej oraz troski o własne zdrowie. Uczniowie wystawili sztukę "Jestem czysty, będę zdrowy", recytowali wiersze i śpiewali piosenki, związane z tematyką apelu. Po przedstawieniu rozstrzygnięto i podsumowano konkurs czystości, w którym uczestniczyły wszystkie klasy I, II, III. Laureatem szkolnej rywalizacji została klasa II c, na drugim miejscu uplasowała się klasa I c, a trzecie miejsce zdobyła klasa I a. W apelu uczestniczył Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim, pan Wojciech Wegner, który wręczył laureatom konkursu nagrody i dyplomy.