Przedstawicielka III kadencji Młodzieżowego Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Z ogromną dumą i radością informujemy, że Jagoda Leska, uczennica klasy 7B Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. , została wybrana na przedstawicielkę III kadencji Młodzieżowego Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego.