Pamiętamy o zdrowym śniadaniu!
24 listopada 2025 uczniów klas I Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. odwiedzili wyjątkowi goście: pan Dariusz Lewandowski z Gazety Nowomiejskiej oraz pani Sylwia Golder z Przychodni Nr 1. Spotkali się z naszymi pierwszoklasistami, aby porozmawiać o tym, jak ważne jest codzienne zdrowe drugie śniadanie.