Harmonogram godzin dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024
2. Szwarc Renata środa 13.30 – 14.30 (gab. wicedyr.)
3. Rogozińska Edyta 11.50 – 12.50 (pokój n-ski)
4. Becla Barbara Poniedziałek 15.00-16.00 (pok. n-lski)
5. Rymer Zbigniew czwartek 13.35 – 14.35 (s.16)
6. Jaroszek Marlena środa 15.00 – 16.00 (gab. pedagoga)
6. Jaroszek Marlena środa 15.00 – 16.00 (gab. pedagoga)
7. Kwiatkowska Hanna czwartek 13.00 – 14.00 (pok. n-ski)
8. Sylwana Otręba poniedziałek 10.30 – 11.30 (pok. n-ski)
9. Olęcka Oliwia środa 12.40 – 13.40 (pok. n-ski)
10.Ringwelska Katarzyna środa12.40 – 13.40 (pok. n-ski)
11. Grugiel Maria środa 11.40 – 12.40 (pok. n-ski)
12. Wojciechowska Paulina poniedziałek 13.00 – 14.00 (pok. n-ski)
13. Fijałkowska Małgorzata poniedziałek 11.50 – 12.50 (s.12)
14. Leliwa Anita czwartek 12.40 – 13.40 (pok. n-ski)
15. Prokop Sebastian środa 14.30 – 15.30 (pok. n-li wych. fiz.)
17. Bączek Alina czwartek 11.30 – 12.30 (pok. n-ski)
18. Wicha Marta poniedziałek 12.40 – 13.40 (pok. n-ski)
19. Domżalski Andrzej Czwartek 9.40 – 10.40 (pok. n-lski)
20. Deredas Grzegorz piątek 15.30 – 16.30 (pok. n-ski)
21. Prokop Małgorzata środa 9.45 – 10.45 (pok. n-ski)
22.Szymankiewicz Maria poniedziałek 11.30 – 12.30 (pok. n-ski)
23. Gosik-Suchocka Anetta czwartek 13.45– 15.45 (s. 11)
24. Weiner Michał czwartek 14.20 – 15.20 (gab. logopedy)
25. Kawiecka Anna środa 13.00 – 14.00 (s.0)
26. Domżalska Magdalena czwartek 12.40 – 13.40 (pok. n-ski)
28. Pijaczyńska Anna wtorek 8.00 – 8.45 (s. 26)
29. Gross-Nowińska Katarzyna poniedziałek 13.35 – 14.35 (pok. n-ski)
30. Pajewska Justyna czwartek 13.30 – 14.30 (pok. n-ski)
31. Stempka Aneta czwartek 12.35 – 13.35 (s. 20)
32. Przeradzka Anna wtorek 17.00 – 18.00 (pok. n-li wych. fiz.)
33. Kamińska Izabela poniedziałek 12.50 – 13.50 (s. 2)
34. Ługowska Dagmara czwartek 11.00 – 12.00 (pok. n-ski)
35. Lewandowska Dominika Wtorek 14.30 – 15.30 (pok. n-ski)
36. Józefowicz Justyna środa 14.30 – 15.30 (pok. n-ski)
37. Studnik Dorota czwartek 14.50 – 15.50 (pok. n-lski )
38.Zachwieja Wiolettawtorek13.45 – 14.35 (pok. n-lski )
39. Wardowska Zyta piątek 12.35 – 13.35 (s. 11)
40. Bochenek Maciej wtorek 16.00 – 17.00 (pok. naucz. wych. fiz.)
41. Żywicka Karolina poniedziałek 12.45 – 13.45 (pok. n-lski )
42. Surmiak Agnieszka środa 11.50 – 12.50 (pok. n-lski )
43. Głowacka Małgorzata piątek 12.30 – 13.30 (s.15)
44. Marchwicka Marta wtorek 10.35– 11.35 (pok. n-lski )
45. Kopkowska-Dąbrowska Paulina Środa 12.40 – 13.40 (pok. n-lski )
47. Milewska Barbara wtorek 11.30 – 12.30 (pok. n-lski )
48. Ks. Michał Kossowski Wtorek 13.35 – 14.35 (pok. n-lski )
49. Mierzyńska Joanna czwartek 11.35 – 12.35 (pok. n-lski )
50. Zawadzka Dorota wtorek 12.40 – 13.40 (pok. n-lski )
51. Jewartowska Martyna Czwartek 13.45 – 14.45 (pok. n-lski )
52. Milkowska Anna czwartek 12.50 – 13.50 (biblioteka)
53. Kruza Hanna wtorek 10.00 – 11.00 (pok. n-lski )
55. Brodzik Paulina środa 13.35 – 14.35 (s.16)
57. Dąbkowska Katarzyna środa 13.35 – 14.35 (pok. n-lski )
58. Drzymalska Magdalena wtorek 12.50 – 13.50 (pok. n-lski )