ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Punkty dystrybucji tabletek Jodku Potasu

https://www.umnowemiasto.pl/asp/utworzono-punkty-dystrybucji-tabletek-jodku-potasu,10,artykul,1,663

Plan dystrybucji Jodku Potasu

https://www.umnowemiasto.pl/asp/plan-dystrybucji-jodku-potasu,94,,1

HARMONOGRAM GODZIN DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELA
W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

1. Szwarc Renata środa 13.30 – 14.30 Gabinet wicedyr.
2. Rogozińska Edyta wtorek 14.30 – 15.30 Pokój n-lski
3. Snopek Natalia Poniedziałek 09.30 – 10.30 s. 2
4. Rymer Zbigniew wtorek 12.35 – 13.35 s. 26
5. Jaroszek Marlena środa 15.00 – 16.00 Gabinet pedagoga
6. Kwiatkowska Hanna poniedziałek 13.30 – 14.30 Pokój n-ski
7. Sylwana Otręba poniedziałek 10.30 – 11.30 Pokój n-ski
8. Dembińska Agnieszka poniedziałek 12.35 – 13.35 Sala 16
9. Ringwelska Katarzyna czwartek 11.35 -12.35 Sala perkusji
10. Grugiel Maria środa 11.40 – 12.40 Pokój n-ski
11. Wojciechowska Paulina środa 11.40 – 12.40 Pokój n-ski
12. Fijałkowska Małgorzata wtorek 15.25 – 16.25 s.12
13. Leliwa Anita wtorek 13.45 – 14.45 Pokój n-ski
14. Klimpel Jakub Poniedziałek 15.00 – 16.00 Pokój n-li wych. fiz.
15. Bączek Alina czwartek 16.10 – 17.10 Pokój n-ski
16. Domżalski Andrzej wtorek 8.35 – 9.35 Pokój n-lski
17. Deredas Grzegorz piątek 15.30 – 16.30 Pokój n-ski
18. Prokop Małgorzata wtorek 13.00 – 14.00 Pokój n-ski
19. Szymankiewicz Maria środa 15.25 – 16.25 s. 1
20. Gosik-Suchocka Anetta czwartek 14.45– 15.45 s. 11
21. Weiner Michał czwartek 14.30 – 15.30 Gabinet logopedy
22. Kawiecka Anna poniedziałek 11.30 – 12.30 pokój n-ski
23. Domżalska Magdalena wtorek 14.30 – 15.30 Pokój nauczycielski
24. Gross-Nowińska Katarzyna czwartek 12.45 – 13.45 Pokój n-ski
25. Pajewska Justyna środa 15.30 – 16.30 Pokój
26. Stempka Aneta czwartek 15.30 – 16.30 s. 2
27. Przeradzka Anna Czwartej 15.30 – 16.30 Pokój n-li wych. fiz.
28. Kamińska Izabela czwartek 15.20 – 16.20 s. 2
29. Ługowska Dagmara piątek 11.00 – 12.00 Pokój n-ski
30. Lewandowska Dominika Wtorek 11.00 – 12.00 Pokój n-ski
31. Józefowicz Justyna Środa 14.30 – 15.30 Pokój n-ski
32. Studnik Dorota poniedziałek 14.40 – 15.40 Pokój n-lski
33. Zachwieja Wioletta czwartek 15.00 – 16.00 s. 9
34. Wardowska Zyta środa 14.30 – 15.30 s. 11
35. Bochenek Maciej wtorek 15.30 – 16.30 Pokój n-li wych. fiz.
36. Żywicka Karolina czwartek 14.00 – 15.00 Pokój n-lski
37. Surmiak Agnieszka środa 13.35 – 14.35 s. 19
38. Głowacka Małgorzata środa 13.35 – 14.35 s.15
39. Marchwicka Marta poniedziałek 11.30 – 12.30 Pokój n-ski
40. Kopkowska-Dąbrowska Paulina Środa 10.45 – 11.45 Pokój n-lski
41. Milewska Barbara wtorek 14.30 – 15.30 Pokój n-ski
42. Ks. Michał Kossowski Wtorek 14.30 – 15.30 Pokój n-ski
43. Mierzyńska Joanna Poniedziałek 15.20 –16.20 Pokój n-ski
44. Zawadzka Dorota Poniedziałek 15. 20 – 16.20 Pokój n-ski
45. Jewertowska Martyna wtorek 15.25 – 16.25 s. logopedyczna
46. Milkowska Anna Wtorek 12.50 – 13.50 s. 20
47. Kruza Hanna wtorek 9.00 – 10.00 Pokój n-ski
48. Przybyłowska Karolina wtorek 14.30 – 15.30 Pokój n-ski
49. Brodzik Paulina wtorek 12.35 – 13.35 s. 15
50. Zielińska Sylwia Czwartek 9.30 – 10.30 Pokój n-ski
51. Dąbkowska Katarzyna Piątek 7.00 – 8.00 Pokój n-ski

luty 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728