ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W upalne przedpołudnie 24 czerwca 2022 roku społeczność uczniowska Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. obecna na boisku szkolnym pożegnała rok szkolny 2021/2022. Za nim trudny czas nauki i starań o jak najlepsze wyniki. W czasie uroczystości towarzyszyli im rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Zaproszenie na uroczystość zakończenia roku szkolnego przyjęli: Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Andrzej Nadolski, Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim pani Agnieszka Muszyńska, radni miejscy: pani Barbara Bober i pan Jan Obuchowski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców pani Monika Rybicka. W części oficjalnej głos zabrali: Burmistrz Miasta, Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu oraz Przewodnicząca Rady Rodziców. W okolicznościowych przemówieniach gratulowali uczniom wspaniałych wyników w nauce oraz życzyli udanych i bezpiecznych wakacji. Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski podziękował uczniom za wytężoną pracę, udział w konkursach i licznych przedsięwzięciach realizowanych przez szkołę. Następnie wraz z wychowawcami wręczył dyplomy dzieciom z przedszkola, uczniom nauczania indywidualnego oraz statuetki uczniom klas IV – VII, którzy wyróżnili się w nauce (strona internetowa szkoły, zakładka „Osiągnięcia uczniów” – „Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce”). Statuetki zostały ufundowane przez Dyrektora Szkoły. Wśród wyróżnionych znaleźli się również uczniowie, którzy w roku szkolnym nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej. Dyrektor Szkoły podziękował również za pracę na rzecz szkoły odchodzącym z placówki nauczycielom: pani Magdalenie Grabowskiej i panu Krzysztofowi Przybyszowi. Podziękowania na ręce Dyrektora Szkoły pana Zbigniewa Domżalskiego oraz Wicedyrektor Szkoły Podstawowej pani Renaty Szwarc złożyli rodzice uczniów klas III a i III b. Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprowadziły panie: Karolina Żywicka i Marta Marchwicka oraz Małgorzata Fijałkowska i Martyna Jewartowska. Po części oficjalnej wszyscy uczniowie udali się do swych sal z wychowawcami i tam otrzymali świadectwa.

WSTECZ

czerwiec 2022
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930