ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

16 stycznia 2020 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się szkolny konkurs Piosenki Świątecznej i Zimowej w Języku Obcym. Inicjatorką i koordynatorką przedsięwzięcia była pani Agnieszka Surmiak. Po wysłuchaniu kolędy „Cicha noc” w językach: polskim, angielskim, rosyjskim i niemieckim przed komisją konkursową zaprezentowali się uczestnicy konkursu – uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Solistów i zespoły oceniało jury w składzie: pani Magdalena Domżalska, pani Barbara Milewska i pani Dorota Studnik. Przed ogłoszeniem wyników zaprezentowały się zespoły klas siódmych. Uczniowie klasy VII b wykonali piosenkę w języku rosyjskim, z kolei ich koledzy z klasy VII a w języku angielskim. W kategorii soliści klasy I – III pierwsze miejsce wyśpiewała Antonina Kędziorska, którą przygotowała pani Katarzyna Ringwelska. W tej samej kategorii drugie miejsce zdobyły: Wiktoria Wiśniewska, uczennicę przygotowała pani Barbara Milewska i Maja Machujska, nauczycielem Mai jest pani Katarzyna Ringwelska. W kategorii zespoły pierwsze miejsce zdobyli podopieczni pani Agnieszki Surmiak – Igor Bochenek i Wojciech Jankowski. W kategorii soliści klasy IV – VIII pierwsze miejsce zajęła uczennica pani Barbary Milewskiej – Aleksandra Jaroszewska. Drugie miejsce zdobyły: Aleksandra Kwiatkowska i Maja Kowalkowska. Nauczycielami uczennic są panie: Agnieszka Surmiak i Barbara Milewska. W kategorii zespoły klasy IV – VIII pierwsze miejsce wyśpiewał zespół przygotowany przez panią Agnieszkę Surmiak. W zespole zaśpiewały: Aleksandra Kwiatkowska, Matylda Ławicka i Małgorzata Zielińska. Zespół nauczycieli języków obcych serdecznie dziękuje Dyrektorowi Zespołu Szkół panu Zbigniewowi Domżalskiemu oraz wydawnictwom: Macmillan i Oxford za ufundowanie nagród. Organizatorzy dziękują pani Annie Górskiej za przygotowanie dekoracji.

 

WSTECZ

styczeń 2020
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031