ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

„Walczymy o nasza przyszłość, sport jest naszym sprzymierzeńcem” pod takim hasłem 12 grudnia 2019 roku odbyła się Gala Szkolnego Związku Sportowego w Olsztynie. W czwartkowym spotkaniu udział wzięli oprócz dyrektorów szkół, nauczycieli, samorządowców goście specjalni, którzy z całą pewnością podnieśli rangę tego wydarzenia. Obecna była Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego pani Jolanta Piotrowska, Wicedyrektor Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego pani Beata Bublewicz, Kuratorium reprezentowały: Dyrektor Wydziału Kształcenia Wychowania i Opieki pani Małgorzata Hochleitner i Dyrektor Wydziału Administracyjno-Prawnego pani Mirosława Gralla-Kaperzyńska. Wszystkich przywitał Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Związku Sportowego pan Wacław Wasiela, a główną część uroczystości – ogłoszenie wyników współzawodnictwa za rok szkolny 2018/19 oraz wyróżnienie najbardziej oddanych osób zaangażowanych w sport szkolny, poprzedził występ uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Repertuar pieśni patriotycznych i kolęd, który przygotowała pani Magdalena Domżalska ze swoimi uczniami, wszystkim przypadł do gustu. Przed publicznością wystąpił zespół „Fart” w składzie: Marika Masłowska, Aleksandra Jaroszewska, Aleksandra Kwiatkowska, Jakub Jaroszewski, Patryk Domżalski i Antoni Suchocki. Dzieci otrzymały gromkie brawa i słodycze. Podczas gali wyróżnienie otrzymał Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank. Igrzyska Dzieci w kategorii Miast pierwsze miejsce w województwie zdobyła Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. W kategorii Moje Boisko Orlik Igrzyska Dzieci nasza szkoła uplasowała się na piątym miejscu. Nagrody odebrał Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim pan Zbigniew Domżalski. W kategorii Miast Nowe Miasto Lubawskie zajęło trzecie miejsce, a Powiat Nowomiejski uplasował się na pierwszym miejscu w kategorii powiatów. Gratulujemy naszym trenerom, zawodnikom i wszystkim osobom zaangażowanym w rozwój kultury fizycznej i sportu.

 

WSTECZ

grudzień 2019
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031