ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W ramach podsumowania projektu „Uczymy (się) razem dla rozwoju” 22 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs na wykonanie „Globalnej Sałatki”. Był on skierowany do uczniów klas IV – VIII szkoły podstawowej, a odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej. Zadanie drużyn, które były reprezentacjami poszczególnych klas, polegało na wykonaniu sałatki z siedmiu produktów. Listę produktów otrzymali uczniowie wraz z regulaminem konkursu. Smak sałatek oceniała komisja konkursowa, w której pracowały panie: Małgorzata Potomska, Joanna Mierzyńska i Paulina Brodzik. Z kolei przedstawiciele klas I – III oceniali estetykę sałatek. O całościowym wyniku decydowały: estetyka, smak, wykorzystanie aplikacji Pola oraz Zdrowe Produkty, z którymi uczniowie mogli wcześniej się zaznajomić. Podczas apelu zostały również podsumowane akcje związane z realizacją projektu. Najlepszą sałatkę wykonała drużyna klasy VII b. Na ręce teamu Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka pani Renata Szwarc przekazała Puchar Dyrektora Szkoły. Apel przygotowały i poprowadziły panie: Hanna Kruza oraz Małgorzata Prokop.

 

WSTECZ

listopad 2019
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930