ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

2 września 2019 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. Ceremonię rozpoczęło wprowadzenie sztandaru Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka oraz odśpiewanie hymnu państwowego. Na uroczystość, którą poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska przybyli uczniowie wraz ze swoimi rodzicami. Galę zaszczycili swoją obecnością: Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Andrzej Nadolski radni miejscy – panie: Mirosława Czernysz, Barbara Bober, pan Mirosław Urbanowski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców pani Brygida Karczyńska. Z okolicznościowym przemówieniem wystąpił Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski. Gospodarz placówki przywitał i przedstawił nowych nauczycieli. Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej podziękował Radzie Miejskiej i Burmistrzowi Nowego Miasta Lubawskiego panu Józefowi Blankowi za wiele nowych pomocy dydaktycznych, ogromne zaangażowanie oraz wspieranie naszej placówki. Gospodarz placówki życzył uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły samych sukcesów, wiele wytrwałości oraz spełnienia wszystkich marzeń i planów. Następnie głos zagrał Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, który również przekazał zgromadzonym najlepsze życzenia na nowy rok szkolny. Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych.

 

WSTECZ

wrzesień 2019
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30