ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Po raz kolejny w murach Miejskiego Centrum Kultury odbył się koncert „Zakochane Melodie VIII”. Tym razem rozpoczął się nietypowo. Chór „Cantamus” obchodził swoje 10-lecie i jego występ był na początku wydarzenia kulturalnego. Wśród wykonawców byli: nauczyciele Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim w rewelacyjnym i zabawnym wykonaniu piosenki „Orkiestry dęte”; Szymon Lenga, który nie tylko śpiewał, ale i grał na akordeonie. Wokaliści: Adrian Olejnik, Aleksandra Lewicka, Sylwia Lewicka, Agata Misiak i  Mateusz Kalinowski z Grudziądza, Wojciech Wajc, Rozalia Rogowska i Aleksandra Krygier z Brodnicy, Paulina Jamroży, Oliwia Olęcka, Dominik Światkowski. Maria Artiemiew – fortepian, Wiktoria Deredas – fortepian, Maciej Gburczyk – gitara,  Małgorzata Pankowska – gitara, Mateusz Deredas – gitara, Miłosz Mroziński – perkusja. W programie koncertu znajdowały się piosenki polskich artystów takich jak: Kaya, Perfect, Lemon, Mietek Szcześniak, Ewa Bem, Hanna Banaszak, Zbigniew Wodecki, Maryla Rodowicz. Były też akcenty musicalowe „Wspomnij mnie” i „Jestem chyba zakochany”. Nie zabrakło też  kabaretowych  przerywników i niespodzianek w wykonaniu chórzystów. Publiczność, jak zwykle licznie zgromadzona, doskonale się bawiła i nagradzała wykonawców gromkimi brawami. Organizatorami koncertu było Miejskie Centrum Kultury i Zespół Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim. Koncert przygotowała i poprowadziła Iwona Mrozińska.

 

WSTECZ

luty 2019
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728