ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

12 grudnia 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyła się X Gala Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego. Podczas spotkania podsumowano sportowy rok szkolny 2017/2018. Uroczystość, na której zaprezentowano laureatów w wielu kategoriach zaszczycili swoją obecnością: Wicewojewoda Warmińsko-Mazurski pan Sławomir Sadowski, Dyrektor Departamentu Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego pan Waldemar Buszan, Wicekurator Warmińsko-Mazurski pan Wojciech Cybulski, Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego SZS pan Wacław Wasiela. Podczas gali  krótki występ artystyczny zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Podopieczni pani Magdaleny Domżalskiej Milena Bartnicka, Aleksandra Jaroszewska i Antoni Suchocki zaśpiewali utwór o treści patriotycznej oraz wiązankę kolęd. Podczas uroczystości wystąpił także absolwent Szkoły Muzycznej I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim Kacper Kłosowski z fanfarą czyli z krótkim motywem granym na trąbce sygnałowej. Przewodniczący pan Wacław Wasiela w swoim przemówieniu stwierdził, że Nowe Miasto Lubawskie dołączyło do liderów współzawodnictwa i jest miastem, w którym prężnie rozkwita sport. Podczas gali wyróżniono medalami, pucharami, statuetkami i dyplomami działaczy, nauczycieli, samorządy, miasta i szkoły. Medale 65 lat Szkolnego Związku Sportowego otrzymali między innymi Starosta Nowomiejski pan Andrzej Ochlak oraz pan Mirosław Urbanowski, który także został menadżerem roku. Wyróżniono również Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim i Starostę Nowomiejskiego pana Andrzeja Ochlaka. W klasyfikacji szkoły podstawowe w kategorii miast Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim zajęła bardzo wysokie piąte miejsce. Nagrodę odebrał obecny na jubileuszowej gali Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim pan Zbigniew Domżalski. W klasyfikacji miast Nowe Miasto Lubawskie również uplasowało się na piątym miejscu. Nagrodę w imieniu Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego pana Józefa Blanka odebrał pan Zbigniew Domżalski.

 

WSTECZ

grudzień 2018
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31