ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W ramach Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny 29 maja 2018 roku w salce korekcyjnej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się Miejski Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej „Ojczyzna słowem malowana”. W pierwszej części wzięli udział uczniowie klas IV – VII z nowomiejskich szkół podstawowych, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach: klasy IV – V i klasy VI – VII. W drugiej części konkursu swoimi umiejętnościami recytatorskimi popisywali się uczniowie klas I – III. Uczestników konkursu oceniało jury w składzie: pani Eugenia Gołębiowska – przewodnicząca, pani Stefania Leliwa  i pani Halina Wiśniewska. Pierwszą część konkursu poprowadziła pani Anita Leliwa, natomiast drugą pani Małgorzata Głowacka. W kategorii klas pierwszych pierwsze miejsce zajął Igor Wierciński, w klasach drugich najlepszą okazała się Zofia Mączkowska, zaś w klasach trzecich zwyciężył Jan Milewski. Wszyscy wymienieni uczniowie reprezentowali Szkołę Podstawową Nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim. W kategorii klas IV – V pierwsze miejsce zajęła Marika Masłowska. Z kolei Anna Meler zwyciężyła w kategorii klas VI – VII. Obie dziewczynki reprezentowały Szkołę Podstawową Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim.

 

WSTECZ

Maj 2018
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031