ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

20 kwietnia 2018 roku uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzycznej I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim zaprezentowali program muzyczny uczniom Szkoły Podstawowej w Brzoziu Lubawskim. Występ młodych artystów miał charakter koncertu przedrekrutacyjnego. Oczywiście była prezentacja uczniów, nauczycieli, a także  informacja o zajęciach, jakie proponuje szkoła. W koncercie wzięła udział Patrycja Chmielewska z klasy V/6 fortepianu, która zaprezentowała „Walca” Bela Bartoka  Nauczycielem Patrycji jest pani Ewa Wieczorkowska. Duet saksofonowy w składzie: Patryk Domżalski i Marek Kasprzycki zagrali utwór z bajki „Sąsiedzi”. Nauczycielem chłopców jest pan Michał Sasinowski. Publiczność wysłuchała „Andante” na gitarę w wykonaniu Oliwii Brodzińskiej, uczennicy klasy I/6. Nauczycielem Oliwii jest pani Małgorzata Biłgorajska. Etiudę nr 8 na akordeon zaprezentowali uczniowie pana Andrzeja Kupisa: Nikodem Orzechowski i Włodzimierz Kulpowicz. Etiudę na skrzypce wykonała podopieczna pana Kazimierza Wieczorkowskiego Maja Ossowska, która jest uczennicą  klasy IV/6. Katarzyna Osmańska z klasy III/4 wiolonczeli pani Izabeli Oller zaprezentowała II część Sonaty. Uczennicy akompaniował pan Mateusz Raczyński. Z kolei pani Emilia Szcześniewska akompaniowała Ignacemu Józefowiczowi z klasy perkusji pana Pawła Kamińskiego. Uczeń wykonał utwór „Yankee land” na ksylofon. Uczeń klasy II/6 klarnetu Tobiasz Deredas zagrał „Krakowiaka”. Nauczycielem Tobiasza jest pan Jacek Wróblewski. Zofia Wandzlewicz z klasy I/4 fletu zaprezentowała „Menueta” Juliana Jelicza. Zofię przygotowała pani Martyna Sarnowska. „Rondo” to utwór, który wykonał na sakshorn Ignacy Łazarewicz, uczeń klasy I/4. Nauczycielem ucznia jest pan Bartłomiej Żółtowski. Dariusz Markuszewski z klasy II/6 trąbki oraz pan Bartłomiej Żółtowski zaprezentowali „My Bonnie”. Duetowi akompaniował pan Mateusz Raczyński.

 

WSTECZ

kwiecień 2018
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30