ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

07 marca 2018 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się I Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu. Celem konkursu było zainteresowanie przedmiotem oraz podnoszenie umiejętności uczniów a także integracja nauczycieli uczących tego przedmiotu i wymiana doświadczeń. Patronat honorowy objął Burmistrz Miasta pan Józef Blank, a patronat medialny Gazeta Nowomiejska. Do konkursu zgłosiło się 42 uczniów, którzy reprezentowali szkoły muzyczne: z Iławy, Brodnicy, Giżycka, Białegostoku, Olsztyna, Mrągowa, Chełmna, Kętrzyna, Moniek, Barczewa, Dywit, Kwidzyna, Wysokiego Mazowieckiego, Nowego  Miasta Lubawskiego. Uczestnicy byli podzieleni na dwie grupy. Grupa I obejmowała klasy III/6 i II/4, natomiast Grupa II – VI/6 i IV/4. Uczniowie wypełniali test, który zawierał zadnia słuchowe i teoretyczne. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: Joanna Kupis – Werfel, Agnieszka Kasprzycka, Iwona Mrozińska. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, dodatkowo najlepsi z każdej grupy otrzymali dyplomy laureata, puchary oraz nagrody rzeczowe. Konkurs został zainicjowany oraz przygotowany przez nauczycielki przedmiotów ogólnomuzycznych nowomiejskiej szkoły muzycznej – panie: Joannę Kupis – Werfel oraz Agnieszkę Kasprzycką.

Lista laureatów:

Grupa I

I miejsce –  Magdalena Nysztal ( Szkoła Muzyczna I st. w Mrągowie)
II miejsce – Tomasz Zubowicz (Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Giżycku)
III miejsce – Lena Maruchacz ( Szkoła Muzyczna I st. w Mrągowie)

Wyróżnienie I stopnia – Marta Szostek (Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Kętrzynie)
Wyróżnienie II stopnia – Paweł Kalinowski (Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Wysokiem Mazowieckiem)
Wyróżnienie III stopnia – Marcin Piekutowski ( Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Wysokiem Mazowieckiem)

Grupa II

I miejsce – Jakub Jasiukiewicz (Zespół Szkół Muzycznych w Białymstoku)
II miejsce – Ewelina Ignatowska (Zespół Szkół Muzycznych w Białymstoku)
III miejsce – Paweł Buczyński (Zespół Szkół Muzycznych w Białymstoku)

Wyróżnienie I stopnia – Marcelina Rucińska (Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach)
Wyróżnienie II stopnia – Aleksandra Chorążak (Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Chełmnie)
Wyróżnienie III stopnia – Zofia Hiszpańska (Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach)

 

WSTECZ

 

marzec 2018
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031