ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Z okazji „Święta Zakochanych” w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs na najpiękniejszą walentynkę w języku obcym. Komisja konkursowa w składzie: pani Małgorzata Fijałkowska, pani Magdalena Domżalska, pani Maria Piskorska i pani Dorota Studnik oceniała pomysłowość, estetykę, inwencję twórczą, technikę prac plastycznych oraz poprawność językową. W konkursie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Treść walentynek zredagowana była w języku angielskim lub w języku niemieckim. Z prac konkursowych powstała piękna wystawa, którą mogli podziwiać uczniowie, nauczyciele, rodzice i pracownicy szkoły. Po długich obradach jury wyłoniło laureatów oraz przyznało wyróżnienia. Pierwsze miejsce zajął Kornel Seroczyński z klasy IV b, drugie miejsce zdobyła Maria Szudzińska z klasy IV a, a trzecie miejsce Natalia Szczepańska z klasy VI c. Wyróżnienia otrzymali: Lena Rybicka z klasy IV b, Oliwia Rudnicka z klasy III d, Borys Karczyński z klasy IV a, Zuzanna Lewandowska z klasy IV b oraz Ines Leliwa z klasy VI a. Gratulujemy laureatom i wyróżnionym.

 

WSTECZ

luty 2017
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728