ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

22 grudnia 2016 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim zawitali z koncertem kolęd do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim. Tego dnia funkcjonariusze uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście. Podopieczni pani Magdaleny Domżalskiej zaprezentowali świąteczne piosenki, kolędy i pastorałki. Zespół „Fart” w składzie: Marika Masłowska, Antoni Suchocki, Patryk Domżalski z klasy  III a, Aleksandra Jaroszewska, Julian Bucha, Kornel Zbikowski z klasy III c oraz Aleksandra Lendzion z klasy II d zaśpiewał utwór „Czerwonych Gitar” „Jest taki dzień”, kolędy: „Lulajże, Jezuniu”, „Wśród nocnej ciszy” oraz wiązankę kolęd. Kornel Zbikowski zaśpiewał polską kolędę ze słowami Franciszka Karpińskiego „Bóg się rodzi”. Amelia Kasprzycka zaprezentowała kolędę „Gdy śliczna Panna”, a Aleksandra Jaroszewska zaśpiewała utwór „Maleńka miłość”.  Uczeń Szkoły Muzycznej z klasy saksofonu Patryk Domżalski zagrał dwie kolędy „Oj, maluśki” i „Mędrcy świata”, a jego koleżanka Amelia Kasprzycka z klasy fletu wykonała „Cichą noc”.

 

WSTECZ

grudzień 2016
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031