ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W poniedziałek 19 grudnia 2016 roku uczniowie Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim wystąpili z koncertem kolęd i pastorałek na spotkaniu wigilijnym dla pracowników fabryki Szynaka Meble. Zespół wokalny „Fart” przygotowany przez panią Magdalenę Domżalską w składzie: Marika Masłowska, Antoni Suchocki, Patryk Domżalski z klasy  III a, Aleksandra Jaroszewska, Julian Bucha, Kornel Zbikowski z klasy III c oraz Aleksandra Lendzion z klasy II d zaprezentował następujące utwory: „Jest taki dzień” z repertuaru „Czerwonych Gitar’, „Lulajże, Jezuniu”, „Wśród nocnej ciszy”, „Białe, Boże Narodzenie”, „Bosy pastuszek” oraz wiązankę kolęd. Kornel Zbikowski wykonał kolędę „Bóg się rodzi”. „Maleńką miłość” wyśpiewała Aleksandra Jaroszewska, z kolei Amelia Kasprzycka zaprezentowała utwór „Kochany Panie Mikołaju”. Duet wokalny: Patryk Domżalski i Antoni Suchocki zaśpiewał utwór „Mikołaj”, a trio wokalne: Marika Masłowska, Aleksandra Jaroszewska i Aleksandra Lendzion zaprezentowalo piosenkę „Jedzie Mikołaj”. Patryk Domżalski wykonał na saksofon dwie kolędy „Oj maluśki, maluśki” i „Mędrcy świata”. Uczniowi Szkoły Muzycznej I Stopnia towarzyszył na fortepianie pan Mateusz Raczyński. Trio instrumentalne ze szkoły muzycznej: Amelia Kasprzycka i pani Martyna Sarnowska – flet oraz pani Zuzanna Musik – wiolonczela zaprezentowały „Cichą noc”. Trio trąbek w składzie: Wojciech Wajc, Kacper Kłosowski i pan Bartłomiej Żółtowski wykonało trzy utwory: „Słychać już Aniołów głos”, „We Wish You a Merry Christmas”, „Gloria in excelsis Deo”. Koncert przygotowały panie: Magdalena Domżalska i Iwona Mrozińska. Nad nagłośnieniem i akustyką czuwał niezawodny pan Roman Skonieczka.

 

WSTECZ

grudzień 2016
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031