ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Tegoroczne Mikołajki na długo pozostaną w pamięci uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Wspaniałą niespodziankę przygotowała dla społeczności uczniowskiej i przedszkolaków Rada Rodziców. W hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej dzieci obejrzały przepiękne widowisko w wykonaniu iluzjonisty pana Tomasza Juszy z Gdańska. Artysta zaprezentował magiczne sztuczki. Do niektórych zapraszał uczniów jak i nauczycieli. Pan Tomasz uczestniczył w programie tvn „Mam Talent” i pokazał taki rodzaj iluzji, jakiego na scenie programu nie zaprezentował żaden iluzjonista. Kolejną atrakcją tego dnia były klasowe Mikołajki oraz wizyta Mikołaja, któremu towarzyszyły Elf i Śnieżynka. Przybyli oni bryczką do naszej szkoły na prośbę Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego. Od niecodziennych gości reprezentujących Gospodarza Grodu nad Drwęcą dzieci otrzymały słodycze. Z kolei w salce korekcyjnej szkoły przedszkolaki obejrzały przedstawienie „Zdrowy Czerwony Kapturek”. Spektakl przygotowali uczniowie Zespołu Szkół w Kurzętniku pod kierunkiem pani Anny Szramowskiej. Dzień świętego Mikołaja dostarczył dzieciom z naszej szkoły wiele emocji i wspaniałych wrażeń.

 

 WSTECZ

grudzień 2016
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031