ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Dnia 19 czerwca 2016 roku odbył się w Mrągowie IV Rzut Międzynarodowy i Rzut Ligi Międzyszkolnej w zapasach dziewcząt oraz chłopców w stylu wolnym oraz Turniej Mini Zapasów. W zawodach, które stały na wysokim poziomie wzięło udział 143 zawodników i zawodniczek. Wśród zapaśników byli również reprezentanci klubów z Rosji i Litwy. W turnieju uczestniczyli zawodnicy z UKS „Sokół” z Nowego Miasta Lubawskiego. W ogólnej klasyfikacji Gimnazjum w Nowym Mieście Lubawskim zajęło 12 miejsce, a Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim zajęła 22 miejsce. Zawody zdominowali zapaśnicy ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kaliningradzie. Zapaśnicy z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokół” działającego w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim zdobyli: jeden złoty, jeden srebrny i dwa brązowe medale. Pierwsze miejsce w kategorii 62 kg zajęła Ewelina Ziółkowska, drugie miejsce w Mini Zapasach zajął Denis Shepetun, trzecie miejsce w Mini Zapasach zdobył Hubert Jabłoński, a w kategorii do 85 kg Igor Shepetun. Patryk Cichocki i Jordan Osmański w kategorii 53 kg uplasowali się na piątym miejscu, Wiktor Kopiczyński w kategorii 47 kg zajął siódme miejsce, na dwunastym miejscu sklasyfikowano Macieja Kowalskiego, a na czternastym Konrada Grzymowicza. Gratulujemy sukcesów trenerowi panu Krzysztofowi Przybyszowi oraz wszystkim zawodnikom. Życzymy miłego wypoczynku połączonego z przygotowaniami do kolejnego sezonu. Następne zawody odbędą się 17 września 2016 roku w Nowym Mieście Lubawskim.

 

WSTECZ

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930