ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W sobotnie popołudnie 11 czerwca 2016 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się festyn szkolny „Rodzinne Żeglowanie”. Na święto szkoły przybyli: Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Marcin Deja, Kierownik Oświaty Kultury i Sportu pani Dorota Osińska, radni miejscy, dyrektorzy i kierownicy miejskich jednostek budżetowych, lokalne media. Festyn adresowany był do całych rodzin. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego, natomiast patronat medialny Gazeta Nowomiejska. Gości festynowych powitał Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski, a oficjalnego otwarcia dokonał Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank. Jako pierwsi z dwiema piosenkami o tematyce żeglarskiej wystąpili nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. Następnie swoje umiejętności wokalne, taneczne i aktorskie zaprezentowali najmłodsi – uczniowie klas 0 – III. Orkiestra uczniów i nauczycieli szkoły muzycznej pod batutą pana Bartłomieja Żółtowskiego zagrała kilka standardów. W trakcie festynu odbył się pokaz zapaśników, których trenuje Akademicki Mistrz Polski pan Krzysztof Przybysz. Gwiazdą festynu był pan Mirosław Deredas, który wystąpił w mini recitalu na zakończenie imprezy. „Rodzinne żeglowanie” cieszyło się ogromnym powodzeniem, przybyły na nie całe rodziny, którym oprócz części artystycznej zaoferowano kawiarenkę z domowymi wypiekami, goframi, napojami i lodami oraz małą gastronomię z grochówką, kiełbaskami i karkówką z grilla, kluskami ziemniaczanymi,   surówkami, galaretkami i owocowymi szaszłykami. Najmłodsi mogli skorzystać z przeróżnych propozycji. Do ich dyspozycji były: motocykl i wóz policji, zjeżdżalnia, trampolina, maszyna zręcznościowa oraz boska budka. Uczestnicy festynu mogli odbyć przejażdżkę bryczką, samochodem wyścigowym, robić duże bańki mydlane, poddać swoją twarz festynowemu makijażowi, wykonywać sztuczne rany, uczestniczyć w wodnym festiwalu, skorzystać z kiermaszu książek i zabawek. Z powodzeniem odbyła się licytacja koszulek drużyny Drwęca Finishparkiet. Frekwencja i pogoda dopisały, a wspaniała atmosfera, miła zabawa, wspólne biesiadowanie świadczą o tym, że festyn dostarczył niezapomnianych wrażeń i doznań. Serdecznie dziękujemy  mieszkańcom Nowego Miasta Lubawskiego za wspólną zabawę. Do zobaczenia na kolejnym festynie za rok.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom szkolno-rodzinnego festynu.

Sponsorzy

Nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej, Fabryka Mebli Szynaka ul. Makuszyńskiego 4 Nowe Miasto Lubawskie, pani Magdalena Wesołowska, Bank Spółdzielczy Brodnica Oddział Nowe Miasto Lubawskie, DAN – MAL państwo Maliccy, Generali, F.U.H Morenc, LEWIATAN pan Waldemar Kopkowski, pan Robert Karczyński, PAWEKO  pan Krzysztof Pawlikowski, SALON PLAY  państwo Paweł i Aleksandra Dreszler, Firma Kosmetyczna ORIFLAME, pani Natalia Wyżykowska – salon fryzjerski, pani Monika Milkowska – salon fryzjerski, pani Jolanta Potomska – salon fryzjerski, pani Edyta Domżalska – salon kosmetyczny, Kwiaciarnia „JOANNA”, państwo Ewelina i Daniel Wyrzykowscy, EL – VAT pan Andrzej Wiśniewski, ENIGMA państwo Katarzyna i Arkadiusz Trzcińscy, WISTPOL, PZU Nowe Miasto Lubawskie, państwo  Eliza i Waldemar Kwiatkowscy, DOKO Hurtownia Sprzętu Elektrycznego, JAWOR Producent Podłóg Drewnianych, SKOK „RAFINERIA” Oddział Nowe Miasto Lub., SZLIFMAR  Nowe Miasto Lubawskie, PPH FOLSTRECZ – pan Piotr Bułkowski, ABC POŻ – pani Teresa Langa, NZOZ ESKULAP Nowe Miasto Lub., AGROMEX  Kurzętnik, Restauracja TIFFANY, AMAK pan Michał Kasprzycki, P.P.U.H  ZIMAR  – Szwarcenowo, państwo Anetta i Tomasz Suchoccy, pan Tomasz Kasprowicz.

 

WSTECZ

czerwiec 2016
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930