Miejski Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IIII
Reprezentanci Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim: Eliasz Łątkowski (klasa 3b), Gabriela Orzeł (klasa 2b) oraz Adrianna Cechowska (klasa 1c) uczestniczyli w Miejskim Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas IIII, zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich w Nowym Mieście Lubawskim.Nasi uczniowie osiągnęli bardzo wysokie wyniki. Adrianna Cechowska zajęła III miejsce w kategorii klas pierwszych. Gabriela Orzeł zdobyła II miejsce wśród uczniów klas drugich, natomiast Eliasz Łątkowski stanął na najwyższym stopniu podium, zdobywając I miejsce w kategorii klas trzecich. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów i serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Gabrieli i Eliaszowi życzymy powodzenia podczas Powiatowego Konkursu Ortograficznego, który odbędzie się 20 maja w Gwiździnach.