Obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa
Uczennice z Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim wzięły udział w obchodach Narodowego Dnia Zwycięstwa, które odbyły się 8 maja na rynku nowomiejskim. Podczas uroczystości młode artystki uświetniły miejskie obchody patriotyczne swoimi występami wokalnymi i tanecznymi. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Zatorska z klasy II b, Maria Kamińska i Aniela Rojewska z klasy IV b, Michalina Jaroszewska i Marianna Szkutnik z klasy V a oraz Iga Suchocka z klasy VI a, które zaprezentowały patriotyczne utwory muzyczne. Uczennice do występu przygotowała pani Magdalena Domżalska. W części artystycznej wystąpiła również grupa taneczna uczennic z klasy IV a pod kierunkiem pani Anny Milkowskiej. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom pięknych występów oraz godnego reprezentowania naszej szkoły podczas miejskich obchodów patriotycznych.