ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Bez kategorii

Lp:Imię i nazwiskoDzieńGodzinaSala
1.Renata Szwarcśroda13.30-14.30Gabinet wicedyr.
2.Rogozińska Edytawtorek14.30-15.30Pokój n-lski
3.Snopek Nataliaponiedziałek09.30-10.30s. 2
4.Rymer Zbigniew wtorek12.35-13.35s. 26
5.Jaroszek Marlena środa15.00-16.00Gabinet pedagoga
6.Kwiatkowska Hanna poniedziałek13.30-14.30Pokój n-ski
7.Sylwana Otręba poniedziałek10.30-11.30Pokój n-ski
8.Dembińska Agnieszka poniedziałek12.35-13.35Sala 16
9.Ringwelska Katarzyna czwartek11.35-12.35Sala perkusji
10.Grugiel Maria środa11.40-12.40Pokój n-ski
11.Wojciechowska Paulina środa11.40-12.40Pokój n-ski
12.Fijałkowska Małgorzatawtorek15.25-16.25s.12
13.Leliwa Anita wtorek13.45-14.45Pokój n-ski
14.Klimpel Jakub poniedziałek15.00-16.00Pokój n-li wych. fiz.
15.Bączek Alinaczwartek16.10-17.10Pokój n-ski
16.Domżalski Andrzej wtorek8.35-9.35Pokój n-lski
17.Deredas Grzegorz piątek15.30-16.30Pokój n-ski
18.Prokop Małgorzata wtorek13.00-14.00Pokój n-ski
19.Szymankiewicz Maria środa15.25-16.25s. 1
20.Gosik-Suchocka Anetta czwartek14.45-15.45s. 11
21.Weiner Michał czwartek14.30-15.30Gabinet logopedy
22.Kawiecka Annaczwartek16.15-17.50s. 1
23.Domżalska Magdalena wtorek14.30-15.30Pokój n-ski
24.Cieszyńska Sylwia————-—————-—————
25.Gross-Nowińska Katarzyna czwartek12.45-13.45Pokój n-ski
26.Pajewska Justyna środa15.30-16.30Pokój n-ski
27.Stempka Aneta czwartek15.30-16.30s. 2
28.Przeradzka Annaczwartek15.30-16.30Pokój n-li wych. fiz.
29.Kamińska Izabelaczwartek15.20 – 16.20s. 2
30.Ługowska Dagmara piątek11.00 – 12.00Pokój n-ski
31.Lewandowska Dominika wtorek11.00 – 12.00Pokój n-ski
32.Józefowicz Justyna wtorek13.45 – 14.45Pokój n-ski
33.Studnik Dorota poniedziałek14.40 – 15.40Pokój n-lski
34.Zachwieja Wioletta czwartek15.00 – 16.00s. 9
35.Wardowska Zyta środa14.30 – 15.30s. 11
36.Bochenek Maciej wtorek15.30 – 16.30Pokój n-li wych. fiz
37.Żywicka Karolina czwartek14.00 – 15.00Pokój n-lski
38.Surmiak Agnieszka środa13.35 – 14.35s. 19
39.Głowacka Małgorzata środa13.35 – 14.35s.15
40.Marchwicka Marta poniedziałek11.30 – 12.30Pokój n-ski
41.Kopkowska-Dąbrowska
Paulina
środa10.45 – 11.45Pokój n-lski
42.Milewska Barbara wtorek14.30 – 15.30Pokój n-ski
43.Ks. Michał Kossowski wtorek14.30 – 15.30Pokój n-ski
44.Mierzyńska Joanna poniedziałek15.20 –16.20Pokój n-ski
45.Zawadzka Dorota poniedziałek15. 20 – 16.20Pokój n-ski
46.Jewertowska Martyna wtorek15.25 – 16.25s. logopedyczna
47.Milkowska Anna wtorek12.50 – 13.50s. 20
48.Kruza Hannawtorek9.00 – 10.00Pokój n-ski
49.Przybyłowska Karolina wtorek14.30 – 15.30Pokój n-ski
50.Brodzik Paulina środa12.35 – 13.35s. 15
51.Zielińska Sylwia czwartek9.30 – 10.30Pokój n-ski
52.Dąbkowska Katarzyna piątek7.00 – 8.00Pokój n-ski

WSTECZ

Z inicjatywy Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego pana Józefa Blanka 29 października 2019 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbyła uroczystość dedykowana nowomiejskim seniorom. Czytaj dalej

luty 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728