ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Dzień Edukacji Narodowej uroczyście obchodzili zgromadzeni w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji, emerytowani nauczyciele oraz uczniowie dnia 13 października 2023r.Galę swoją obecnością zaszczycili: Burmistrz Nowego Miasta pan Józef Blank, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Andrzej Nadolski, radni miejscy: pani Barbara Bober, pan Adam Kłosowski, pan Jan Obuchowski, Prezes Oddziału ZNP w Nowym Mieście Lub. pani Agnieszka Bochenek oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej pani Monika Rybicka. Oficjalną część uroczystości rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie Burmistrz Miasta podziękował za wzorową działalność placówki oraz życzył wszystkim pracownikom wytrwałości w zmaganiu się z otaczającym nas światem oraz cierpliwości w pokazywaniu dobrej drogi tym, którzy zostali powierzeni ich opiece. Na ręce Wicedyrektor Szkoły Podstawowej pani Renaty Szwarc Burmistrz Miasta przekazał bukiet kwiatów. Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski w swym przemówieniu również podziękował nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji oraz życzył radości z wykonywanej pracy i sukcesów zawodowych. Słowa podziękowania Dyrektor skierował również do Burmistrza Miasta i radnych miejskich – zwrócił szczególną uwagę na ich
zaangażowanie w działaniach na rzecz Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. Kolejnym elementem części oficjalnej było przyznanie nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi Nagród Dyrektora oraz Nagród Jubileuszowych. W części oficjalnej głos zabrała również Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej, która życzyła wszystkim zdrowia i satysfakcji z pracy z dziećmi. Do składanych w tym dniu gratulacji przyłączyła się również Prezes Oddziału ZNP pani Agnieszka Bochenek. Uroczystą galę z okazji święta polskiej szkoły prowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Martyna Jewartowska. W humorystycznej części artystycznej zaprezentowali się uczniowie klasy VI b. Przedstawili zabawne scenki z życia szkoły: długa przerwa, posiedzenie rady uczniowskiej, wywiadówka oraz dzień z życia nauczyciela. Uczniów przygotowała pani Katarzyna Gross – Nowińska. Piosenki zaśpiewały:  Aleksandra Kwiatkowska (kl. VIII a), Blanka Osmańska (kl. VIII a), Oliwia Rogowska (kl. II b), Maria Kamińska (kl. II b), Aniela Rojewska (kl. II b), Paulina Pijaczyńska (kl. VI b), Michalina Jaroszewska (kl. III a), Marianna Szkutnik (kl. III a), Iga Suchocka (kl. IV a) oraz Zofia Domżalska (kl. IV a), które do występu w uroczystości przygotowała pani Magdalena Domżalska. W części artystycznej zaprezentowali też swe umiejętności wokalne i taneczne uczniowie klasy II a, których przygotowała panie Maria Grugiel i Anna Milkowska. Dekorację hali zaprojektowały i wykonały panie: Paulina Brodzik i Małgorzata Głowacka. Nad nagłośnieniem czuwał pan Krzysztof Klimek.

październik 2023
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031