ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

9 października 2023r. w sali Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lub. odbyła się uroczystość pasowania na ucznia Szkoły Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim.Do klas pierwszych cyklu sześcioletniego i czteroletniego przyjęto w nowym roku szkolnym 26uczniów. Uroczystość rozpoczęli najmłodsi uczniowie układem przestrzenno-ruchowym i piosenką. Ich starania i entuzjazm na scenie wzbudziły radość i uśmiech publiczności. Grupę przygotowała pani Joanna Kupis-Werfel. Prowadząca uroczystość pani Agnieszka Kasprzycka powitała zebranych gości; dyrekcję, nauczycieli, rodziców i rodziny pierwszaków oraz przede wszystkim samych przystępujących do ślubowania w tym dniu uczniów. Miłym akcentem były popisy starszych uczniów, prezentujących większość instrumentów szkoły. Po występach nastąpiła najważniejsza chwila spotkania – Ślubowanie. Uczniowie złożyli uroczystą przysięgę, następnie zostali pasowani na ucznia szkoły muzycznej przez Wicedyrektor panią Iwonę Mrozińską. Uwieńczeniem chwili było wręczenie dyplomów i upominków ufundowanych przez Radę Rodziców SM. Przewodnicząca Rady Rodziców pani Ewa Jarzembek, korzystając z okazji, złożyła dyrekcji i nauczycielom serdecznie życzenia satysfakcji i sukcesów zawodowych, w związku ze zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej. Na koniec była chwila na pamiątkowe zdjęcia.

październik 2023
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031