ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

8 maja 2023r. w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. odbył się Miejski
Konkurs Matematyczny przeznaczony dla uczniów klas I – III.Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. W konkursie udział wzięło 18 uczniów z nowomiejskich szkół podstawowych, laureaci I i II miejsca na etapie szkolnym w swoich kategoriach wiekowych. Uczniowie w ciągu 60 minut rozwiązywali test składający się z 34 pytań zamkniętych. W kategorii klas pierwszych I miejsce zdobyła uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lub. – Lea Wielgosińska – Remus, miejsce II uzyskała Aniela Rojewska ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. W kategorii klas drugich I miejsce zdobył Maksymilian Zdrojewski ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich w Nowym Mieście Lub., zaś miejsce II uzyskał Marcel Zagórski ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. W kategorii klas trzecich I pierwsze uzyskała Antonina Wiśniewska ze Szkoły Podstawowej Nr 2, miejsce II zajęła Zuzanna Kłosowska ze Szkoły Podstawowej Nr 3. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. wręczyła Wicedyrektor Szkoły pani Renata Szwarc. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy poziomu wiedzy, a laureatom I i II miejsc życzymy powodzenia w Powiatowym Konkursie Matematycznym, który odbędzie się 19 maja w Bratianie. Koordynatorami konkursu były panie: Marta Marchwicka, Paulina Kopkowska – Dąbrowska i Natalia Snopek.

maj 2023
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031