ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

25 kwietnia 2023r. Zespół Nauczycieli Języków Obcych zaprosił uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. do udziału w Szkolnym Konkursie Piosenki w Języku Angielskim.Celem konkursu było motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego, rozwijanie zainteresowań uczniów i przygotowanie uczniów do publicznych wystąpień. Do konkursu przystąpiło 13 uczniów z klas    I – VIII. Jury w składzie: ksiądz Michał Kossowski, pani Martyna Jewartowska, pani Małgorzata Głowacka, pani Małgorzata Fijałkowska, pani Barbara Milewska, pani Katarzyna Ringwelska i pani Agnieszka Surmiak oceniało uczniów, uwzględniając następujące kryteria: wybór piosenki adekwatny do wieku wykonawcy, opanowanie pamięciowe utworu, interpretacja – wymowa – dykcja i ogólny wyraz artystyczny.
Wyniki:
Kategoria I – III/ soliści:
I miejsce: Zofia Domżalska III a
Kategoria IV – VIII / soliści
I miejsce: Aleksandra Kwiatkowska VII a
II miejsce: Wiktoria Krauze VI a
III miejsce: Blanka Osmańska VII a
Kategoria IV – VIII / zespoły
I miejsce: Pola Seroczyńska i Anna Krukowska VIII a
Dwoje uczniów będzie reprezentować naszą szkołę w I Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej w Marzęcicach. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Trzeba mieć wielką odwagę, by wystąpić przed publicznością. Koordynatorem konkursu była pani Agnieszka Surmiak. Zdjęcia: pani Dorota Studnik.

kwiecień 2023
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930