ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

16 marca 2023 roku w hali MOSiR w Nowym Mieście Lub. miał miejsce Warmińsko- Mazurski Halowy Maraton Piłki Nożnej pamięci Wacława Wasieli w kategorii chłopców, Igrzyska Dzieci.W maratonie sportowym wzięło udział 10 drużyn z województwa. Naszą szkołę wzorowo reprezentowali uczniowie: Gabriel Obuchowski (kl. V a), Konrad Schulz (kl. IV b), Aleksander Klein (kl. VII a), Antoni Wiergowski (kl. V b), Mateusz Zabłotny (kl. V a), Jakub Banacki (kl. V a), Filip Paczkowski (kl. V b) oraz Szymon Bartnicki (kl. V a). Chłopcy zajęli V miejsce. Dodatkowo Konrad Schulz został najlepszym bramkarzem turnieju. Natomiast 17 marca 2023 roku odbył się Warmińsko – Mazurski Halowy Maraton Piłki Nożnej pamięci Wacława Wasieli w kategorii dziewcząt i chłopców, Igrzyska Młodzieży. Wzięło w nim udział łącznie 15 drużyn z województwa. Dziewczęta spisały się na medal. Były to: Pola Seroczyńska (kl. VIII a), Julia Rybicka (kl. VIII a), Nastia Fanslau (kl. VI a), Antonina Skóra (kl. VI a), Iga Nowicka (kl. VI a) oraz Wiktoria Krauze (kl. VI a). Dziewczęta uplasowały się na podium, zajęły III miejsce. Natomiast chłopcy z naszej szkoły, którzy brali udział w rozgrywkach w tej kategorii, nie mieli sobie równych i wygrali maraton sportowy – zajęli I miejsce. Byli to: Antonio Przeradzki (kl. VIII a), Adam Ziemecki (kl. VIII a), Ignacy Rochewicz (kl. VIII b), Nikodem Chlistowski (kl. VII a), Aleksander Klein (kl. VII a), maciej Banacki (kl.8 b) oraz Maksymilian Waruszewski (kl.8 c). W czasie rozgrywek najlepszym strzelcem został Ignacy Rochewicz.
Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy!

marzec 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031