ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Z okazji Święta Zakochanych w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście
Lubawskim odbył się konkurs na najpiękniejszą walentynkę w języku obcym.Komisja konkursowa oceniała pomysłowość, estetykę, inwencję twórczą, technikę prac plastycznych oraz poprawność językową. W konkursie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Treść walentynek
zredagowana była w języku angielskim, w języku rosyjskim lub w języku niemieckim. Z prac konkursowych powstała piękna wystawa, którą mogli podziwiać uczniowie, nauczyciele, rodzice i pracownicy szkoły. Po długich obradach jury wyłoniło laureatów oraz przyznało wyróżnienia. Pierwsze miejsce zajęła Julia Rybicka z klasy VIII a, drugie miejsce zdobył Ignacy Rochewicz z klasy VIII b, a trzecie miejsce Lena Zbikowska z klasy VIII a oraz Kornelia Wiśniewska z klasy VIII c. Wyróżnienia otrzymali uczniowie: Patrycja Ziółkowska z klasy V a, Alicja Józefowicz z klasy VII a , Zuzanna Szałkowska z klasy VIII c, Wiktoria Krauze z klasy VI a oraz Daniel Dzeshulski z klasy IIIa. Gratulujemy laureatom i wyróżnionym.

luty 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728