ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

18 stycznia 2023r. w Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku odbył się XIV Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek. Wśród uczestników tego konkursu znaleźli się również uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub.: Michalina Jaroszewska (kl. II a), Marianna Szkutnik (kl. II a), Zofia Domżalska (kl. III a), Nikola Mączkowska (kl. IV a), Aleksandra Flaszyńska (kl. IV a), Aleksandra Kwiatkowska (KL. VII a) oraz Anastazja Nowicka (kl. VIII a). Każdy z wykonawców prezentował w czasie przeglądu kolędę, pastorałkę lub piosenkę świąteczną. Jury oceniało: dobór repertuaru, emisję głosu, ogólną muzykalność, dykcję oraz ogólny wyraz artystyczny. Spośród licznej grupy artystów uczniowie naszej szkoły zajęli poszczególne miejsca:
– w kategorii kl. I – III: Michalina Jaroszewska zajęła I miejsce, natomiast wyróżnienie zdobyła Zofia Domżalska,
– w kategorii kl. IV – VI: wyróżnienie uzyskała Nicola Mączkowska,
– w kategorii kl. VII – VIII: Anastazja Nowicka zajęła I miejsce.
Gratulujemy wszystkim uczennicom muzycznego talentu i życzymy kolejnych sukcesów. Opiekunem i trenerem wokalnym dziewcząt jest pani Magdalena Domżalska.

styczeń 2023
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031