ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie nauczania indywidualnego ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim, Wiktoria Cybulska, Błażej Malczuk i Michał Lendzion, zostali laureatami w konkursie pt. „Trzy minuty z deszczem”.Na konkurs wpłynęło 15 prac ze szkół podstawowych rejonu RZGW w Gdańsku. Komisja konkursowa przyznała naszym uczniom drugie miejsce. Wiktoria, Błażej i Michał pod kierunkiem pani Pauliny Brodzik nagrali film związany z tematem przewodnim konkursu, którym było zagospodarowanie wód opadowych. Filmik przedstawiał pomysł na wykorzystanie wody deszczowej do podlewania roślinek w klasie. Nasi uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i pomysłowością, co zostało docenione przez jury. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w podobnych konkursach. Organizatorem konkursu jest Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie w Gdańsku. Konkurs zorganizowano w ramach czwartej edycji programu edukacyjnego „Aktywni Błękitni – szkoła przyjazna wodzie”. Szkolnym koordynatorem programu w naszej szkole jest pani Barbara Milewska.

https://www.youtube.com/watch?v=wlHT6wFBRpk

grudzień 2022
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031