ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

18 października 2022 roku w sali Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie odbyła się gala podsumowująca XXIV Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny.Tegorocznym inicjatywom przyświecało hasło; „Rodzina z wartościami to silna rodzina”. Z dumą informujemy, że wśród laureatów konkursów znalazło się czworo uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. Laureatami XVIII Wojewódzkiego Konkursu Literackiego zostali:
– Antoni Fijałkowski (kl. VI a), który odebrał Nagrodę Marszałka Województwa Warmińsko –
Mazurskiego (nauczycielem j. polskiego jest pani Anita Leliwa),
– Agata Chiniewicz (kl. VIII b), która otrzymała Nagrodę Wojewody Warmińsko –
Mazurskiego (nauczycielem j. polskiego jest pani Dorota Zawadzka),
– Oliwia Ząbkiewicz (absolwentka SP2, uczennica pani Katarzyny Gross – Nowińskiej), która
odebrała Nagrodę Rady ds. Rodzin Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz
Stowarzyszenia Wspierania Działań Prorodzinnych „Forum Prorodzinne”.
W XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Grafiki Komputerowej zaszczytny tytuł Laureata uzyskał uczeń pani Marii Piskorskiej – Wojciech Lemański (kl. VI a).
Nadmienić należy, że z tematem konkursu literackiego zmierzyło się 80 uczestników, natomiast prac plastycznych i grafiki komputerowej wpłynęło do komisji ponad 500. Dlatego też tym bardziej nagrody przyznane uczniom naszej szkoły to dla nich prestiżowe wyróżnienia. Laureaci otrzymali nagrody w postaci książek i dyplomów, a ich nauczyciele podziękowania od organizatorów.

WSTECZ

 

październik 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31