ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

17 października 2022 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lub. podsumowano Nowomiejskie Dni Rodziny.Patronat Honorowy nad licznymi przedsięwzięciami realizowanymi w tym zakresie objął Burmistrz Miasta pan Józef Blank. Uczestniczyło w nich wiele jednostek kulturalno – oświatowych. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. również aktywnie włączyli się w organizację i przebieg wielu działań i atrakcji dla nowomiejskich rodzin. Wyróżniono uczennice: Helenę Krezymon (kl. IV b), Zofię Główczewską (kl. IV a) oraz Julię Zielińską (kl. III a), które w asyście rodziców odebrały nagrody jako Laureaci konkursów przeprowadzonych w ramach Nowomiejskich Dni Rodziny. Na ręce Wicedyrektor Szkoły Podstawowej pani Renaty Szwarc złożono podziękowania za zaangażowanie oraz realizację działań. Pani Wicedyrektor odebrała również podziękowania dla koordynatora szkolnego – pani Sylwii Cieszyńskiej.
Uroczystość swoim śpiewem uświetniły uczennice szkoły: Nikola Mączkowska (kl. IV a), Anna
Krukowska (kl. VIII a) oraz Anastazja Nowicka (kl. VIII a), które do występu przygotowała pani
Magdalena Domżalska.

WSTECZ

październik 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31