ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

14 września 2022r. w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. odbyło się spotkanie profilaktyczne pod hasłem: „Bądź widoczny, bądź bezpieczny”. Wzięli w nim udział uczniowie klas pierwszych. Gośćmi spotkania byli: pan Ryszard Krzemieniewski (koordynator i promotor zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego), Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim pani Agnieszka Muszyńska oraz przedstawiciele nowomiejskiej policji – pan Paweł Cherkowski oraz pan Dawid Cichoń. Celem spotkania było propagowanie przepisów bezpieczeństwa ruchu drogowego wśród dzieci, przygotowanie ich do właściwych zachowań w czasie drogi do szkoły oraz promocja mody, na noszenie elementów odblaskowych. Wszystkie pierwszaki otrzymały odblaskowe: kamizelki, czapeczki, opaski, naklejki oraz odblaski świecące, plany lekcji, kredki i książeczki. Ponadto szkoła otrzymała materiały dydaktyczne z zakresu wychowania komunikacyjnego. Sponsorzy spotkania to: PKN Orlen Płock, Fabryka Mebli „Szynaka” Nowe Miasto Lub., Auto-Land Olsztyn, Towarzystwo Ubezpieczeń „Ergo-Hestia Sopot, „Compensa“ Warszawa, PZM Warszawa, PZU Warszawa, GITD Warszawa, Ferrero Warszawa, UW Olsztyn oraz Autostrady Wielkopolskie Poznań.

 

WSTECZ

wrzesień 2022
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930