ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W piątek 24 czerwca 2022r. o godz. 14.30. na boisku Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Muzycznej. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Burmistrz Nowego Miasta pan Józef Blank i przewodnicząca Rady Rodziców SM pani Ewa Jarzembek. Wśród zebranych znajdowali się również  nauczyciele, uczniowie i rodzice. Głos zabrał Burmistrz Miasta pan Józef Blank, który w swym przemówieniu przekazał podziękowania za pracę i efekty nauczania w minionym roku oraz życzył wszystkim udanych i słonecznych wakacji. Następnie Dyrektor Zespołu Szkol Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski krótko podsumował działania szkoły w czasie roku szkolnego. W roku szkolnym 2021/2022 mury szkoły opuściło 12 absolwentów: z klasy fortepianu – Nikodem Golder, Aleksandra Kruszewska i Olaf Neumann; z klasy fletu – Lena Grabowska; z klasy gitary – Amelia Stachowska i Bartosz Nowak; z klasy perkusji – Norbert Groszkowski; z klasy trąbki – Marta Wiśniewska; z klasy akordeonu – Dominika Kruszewska, Joanna Pieńczewska i Patryk Kreński; z klasy saksofonu – Julia Kruszewska. Absolwent Patryk Kreński otrzymał nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce. Pamiątkowe statuetki dla wszystkich absolwentów ufundowali Burmistrz Miasta i Dyrektor ZS. Liczne grono nagrodzonych za bardzo dobre wyniki w nauce stanowili uczniowie klas I – II cyklu sześcioletniego. Nagrody otrzymali: Małgorzata Kowalska, Zofia Domżalska, Iga Suchocka, Marta Dąbrowska, Zofia Ługiewicz, Oliwia Kopistecka, Kacper Wiśniewski, Tymon Haska i Maria Mania. W pozostałych klasach wyróżnieni uczniowie to: Urszula Gaweł, Maksymilian Szauer, Amelia Rydel, Zuzanna Napolska, Zofia Jabłońska, Marta Guzowska, Julia Nierzwicka, Adrian Grządzielewski, Małgorzata Zielińska, Zuzanna Gaweł, Lena Szauer, Zofia Sendzikowska, Paulina Pijaczyńska, Blanka Jabłońska, Oliwia Brodzińska, Konrad Pawłowski, Igor Stasiuk oraz Maja Ossowska. Atrakcyjne nagrody i upominki zakupiła Rada Rodziców SM. Szczególne podziękowania skierowano do uczniów, którzy reprezentowali z powodzeniem nowomiejską Szkołę Muzyczną na konkursach. Marysia Mania zdobyła I miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie na Instrumenty Dęte w Iławie; wyróżnienie z Iławy przywiozła również Oliwia Kopistecka. Marysia zdobyła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Mały Trębacz” w Trąbkach Wielkich. W tym samym konkursie wyróżnienie wywalczyła Amelia Rydel. Oliwia Brodzińska została wyróżniona w XIV Konkursie Młodego Gitarzysty w Kartuzach oraz w I Ogólnopolskim Konkursie „Wygrajcie razem” w Nowym Dworze Mazowieckim. Maja Ossowska to laureatka III miejsca w VIII Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowo – Kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim.

WSTECZ

czerwiec 2022
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930