ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

20 czerwca 2022r. w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej odbył się apel informacyjny dla uczniów klas IV – VIII. Gości spotkania powitała Wicedyrektor Szkoły pani Renata Szwarc. Byli to: przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lub. sierżant sztabowy Dawid Cichoń oraz pan Ryszard Krzemieniewski  animator sportu i bezpieczeństwa. Podejmowane zagadnienia dotyczyły bezpieczeństwa w czasie zbliżających się wakacji. Omówiono zasady bezpiecznego poruszania się na drogach na rowerach i popularnych hulajnogach elektrycznych. Dodatkowo poruszono zagadnienie bezpiecznego zachowania nad wodą, w wodzie i na wodzie, w lesie oraz w gospodarstwach rolnych. Pan Ryszard Krzemieniewski przekazał też materiały informacyjne, które wychowawcy przeanalizują z uczniami w czasie godzin wychowawczych. Gadżety oraz plakaty zostały ufundowane przez: Urząd Wojewódzki Olsztyn, Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie, WOPR Warszawa, GIP Warszawa, Nadleśnictwo Jamy oraz Polskie Linie Kolejowe Olsztyn. Mamy nadzieję, że cenne wskazówki, jakie uczniowie otrzymali w czasie dzisiejszego spotkania, zostaną przez nich wykorzystane w czasie wakacji.

WSTECZ

czerwiec 2022
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930