ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W myśl hasła: „Wartości w rodzinie” przebiegały obchody Dnia Dziecka w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. Przedszkolaki świętowanie rozpoczęły od obejrzenia występu artystycznego pt. „Na straganie”, które zaprezentowali dla nich nauczyciele i pracownicy przedszkola. Dodatkowo czas w grupach upłynął na zabawie, tańcach i grach dydaktycznych. Uczniowie klas I – III wybrali się tego dnia na seans filmowy pt.. „Wilk i spółka”. Uczniowie klas IV – VIII w czasie spotkań z wychowawcami w sposób twórczy prezentowali swe przemyślenia dotyczące wartości rodzinnych. Malowidła, wyklejanki czy zdjęcia zdobiły arkusze papieru. Ich prezentacja nastąpiła na apelu podsumowującym Dzień Dziecka, w czasie którego Wicedyrektor Szkoły pani Renata Szwarc złożyła wszystkim dzieciom i uczniom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Rada Rodziców szkoły ufundowała dla całej społeczności uczniowskiej słodkości, napoje i lody. Nad przebiegiem Dnia Dziecka czuwał Samorząd Uczniowski, którego opiekunami są: pani Katarzyna Gross – Nowińska oraz pani Małgorzata Fijałkowska.

WSTECZ

czerwiec 2022
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930