ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

26 maja 2022r. na sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lub. miało miejsce ważne i wyjątkowe wydarzenie. Uczniowie Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. zaprezentowali przed swoimi Rodzicami emocjonującą część artystyczną z okazji Ich święta. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach XXIV Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny przebiegających pod hasłem: „Rodzina z Wartościami to Silna Rodzina”. Uczniowie klas: I a, II a, VIII c oraz dzieci z grupy „Smerfy”, we wzruszających słowach zawartych w wierszach i piosenkach, wyrazili miłość i szacunek do swych Najbliższych. Mówili o codziennych gestach, czułości oraz zwracali uwagę na łagodność i możliwości rozmowy z Rodzicami. Dzieci podkreślały też ważność rodzicielskiego zaangażowania w ich „małe” problemy, a także składały swym Rodzicom życzenia. Dodatkowo zaprezentowano popisowy „Twist”, który wykonali uczniowie klasy I a. Tej jakże ważnej dla Rodziców uroczystości towarzyszyło wiele emocji – były łzy wzruszenia, ale też uśmiech i duma z występu pociech. Po uroczystym koncercie wszyscy uczniowie otrzymali słodką niespodziankę. Nad przebiegiem części artystycznej czuwały panie: Izabela Kamińska oraz Aneta Stempka. Instruktorem wokalnym uczniów była pani Magdalena Domżalska.

WSTECZ

maj 2022
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031