ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

26 kwietnia 2022r. po raz kolejny w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. odbyły się podchody matematyczne dla uczniów klas IV – VIII. Celem imprezy jest łączenie ruchu z umiejętnością szybkiego i logicznego myślenia oraz radzenia sobie ze stresem w sytuacji rywalizacji, a także propagowanie gry fair play. Podchody zawsze cieszyły się dużą popularnością, a i tym razem uczniowie nas nie zawiedli. Po dwóch latach przerwy udział w matematycznych zmaganiach wzięło aż 55 uczniów. Dobierali się oni w pięcioosobowe drużyny i w takich grupach mieli za zadanie pokonanie określonej trasy w jak najszybszym czasie oraz wykonanie zadań matematyczno – logicznych w pięciu punktach kontrolnych. Rywalizacja była bardzo zawzięta. Młodsi uczniowie nie ustępowali starszym, ale w efekcie końcowym jednak to uczniowie klas VII i VIII uzyskali najlepsze lokaty. Koordynatorem zabawy była pani Edyta Rogozińska, która do współpracy zaprosiła nauczycieli matematyki, panie: Renatę Szwarc, Wiolettę Zachwieję, Anettę Gosik – Suchocką oraz Karolinę Przybyłowską, jak również panią Dorotę Zawadzką – nauczyciela języka polskiego. A oto zwycięskie drużyny: I miejsce – Drużyna nr 6: Marta Kwiatkowska VIII a, Igor Kalinowski VIII a, Olaf Hinc VIII a, Hubert Jabłoński VIII a, Filip Derdulski VIII a; II miejsce – Drużyna nr 4: Maja Lewandowska VIII c, Maja Michalska VIII c,Julia Zachwieja VIII c, Kamil Michalski VII a, Jakub Gawiński VII b; III miejsce – ex aequo – Drużyna nr 8: Wiktoria Łach VII c, Ines Osmańska VII c, Michał Jeda VII c, Patryk Kłosowski VII c, Szymon Rezmer VII c oraz Drużyna nr 11 w składzie: Pola Seroczyńska VII a, Aleksander Dreszler VII a, Hubert Zapałowski VII a, Jakub Jaroszewski VII a i Antoni Splitt VII a.                      

WSTECZ

kwiecień 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930