ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

13 kwietnia 2022r. w sali Kinoteatru „Harmonia” odbył się koncert „Gramy dla Ukrainy”. Wzięli w nim udział wykonawcy ze szkół podstawowych i MCK Nowe Miasto Lub. Szkołę Podstawową Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. reprezentowali tego dnia: duet ukraiński – Zlata Sukhorukova i Polina Bondarenko – dziewczynki zaśpiewały do melodii „Czerwona kalina” przy akompaniamencie pani Valentyny Dobrovinskiej, Aleksandra Kwiatkowska, która zaśpiewała piosenkę „Orła cień” oraz Michalina Jaroszewska z piosenką „Przyjaciel wie”. Szkołę Muzyczną I Stopnia w Nowym Mieście Lub. reprezentowali uczniowie i nauczyciele: pani Martyna Bartkowiak (flet), pani Izabela Oller (wiolonczela), pan Joachim Oller (skrzypce), którzy wykonali melodię Enrico Morricone „La califfa”; uczennice: Maja Ossowska i Zuzanna Gaweł w duecie wiolonczelowym zagrały interpretację piosenki Alana Menkena „A whole New World”; uczennica Karolina Gaweł na trąbce przy akompaniamencie pana Marcina Twardowskiego wykonała melodię Paula McCartneya „Yesterday”; pan Michał Sasinowski (saksofon) i pan Wojciech Ulanowski (akordeon) zaprezentowali się w dwóch utworach „In a Sentimental Mood” – Duka Elingtona oraz „Cherokee” Raya Noble; uczennica Lena Grabowska z klasy fletu z akompaniamentem pana Marcina Twardowskiego zagrała walca z filmu „Rodzina Połanieckich” Wojciecha Kilara. Prezentację koncertową zakończyli muzyczną niespodzianką panowie: Marcin Twardowski i Wojciech Ulanowski. Opiekunami i instruktorami w czasie koncertu byli: pani Iwona Mrozińska, pani Magdalena Domżalska oraz pani Sylwia Cieszyńska. Koncert współprowadziła pani Małgorzata Fijałkowska.

WSTECZ

kwiecień 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930