ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. odbył się konkurs pt. „Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna” adresowany do dzieci z oddziałów przedszkolnych

Celem konkursu było upowszechnianie oraz pielęgnowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz poznanie różnorodnych technik plastycznych wykorzystywanych do zdobienia pisanek wielkanocnych. Dzieci wykonywały swe arcydzieła w przedszkolu pod kierunkiem nauczycieli wychowawców. Jury konkursowe w składzie: pani Paulina Kopkowska – Dąbrowska, pani Paulina Brodzik i pani Małgorzata Głowacka, biorąc pod uwagę estetykę wykonanej pracy, a także kreatywność i pomysłowość wykonawcy, wyróżniła prace: Heleny Czarnomskiej z grupy „Kotki”, Marii Kamińskiej z grupy „Biedronki”, Hanny Kamińskiej z grupy „Żabki”, Kai Tchórzewskiej z grupy „Smerfy” oraz Wojciecha Kamińskiego z grupy „Sówki”. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym. Pisanki będzie można zobaczyć na wystawie pokonkursowej, która zostanie zaprezentowana na ternie przedszkola. Koordynatorem i pomysłodawczynią konkursu była pani Paulina Kopkowska – Dąbrowska.

WSTECZ

kwiecień 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930