ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim, wraz ze Szkołą Podstawową Nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich w Nowym Mieście Lub. oraz Parafią pw. św. Tomasza w Nowym Mieście Lub., brała udział w akcji charytatywnej dla Ukrainy „Polak z sercem dla pokoju” organizowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Polsce i Caritas Archidiecezji Lwowskiej. Nowomiejska młodzież i nauczyciele przez kilka tygodni zbierali dary materialne w szkołach i przed kościołem. Szczególnym zaangażowaniem wykazali się członkowie szkolnego koła PCK z SP2 i nowomiejskiego KSM-u. Zebrano prawie tonę darów, które po spakowaniu przewieziono do centrum KSM-u w Broku, skąd w sobotę (2 kwietnia) zostały przetransportowane do Lwowa w Ukrainie. Serdeczne podziękowania kierujemy do: Rodziców naszych uczniów, parafian, Ks. Proboszcza Zbigniewa Markowskiego, Dyrektora ZSPiM pana Zbigniewa Domżalskiego, pana Marcina Brodzika i kajakolandia.pl (za busa). Za zaangażowanie dziękujemy paniom: Marcie Marchwickiej, Justynie Pajewskiej, Magdalenie Grabowskiej, Małgorzacie Głowackiej, Edycie Rogozińskiej, Anettcie Gosik-Suchockiej, Anecie Stempce, Sylwii Cieszyńskiej, Marlenie Jaroszek, Paulinie Brodzik oraz panu Grzegorzowi Deredasowi, ks. Łukaszowi i ks. Michałowi. Bardzo dziękujemy wszystkim wolontariuszom i ofiarodawcom!

WSTECZ

kwiecień 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930