ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

17 marca 2022r. w nowomiejskiej hali sportowej MOSIR odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w skoku wzwyż, pchnięciu kulą i zimowych indywidualnych biegach przełajowych. Zawody te były IV Memoriałem im. Zbigniewa Kuligowskiego – znanego i cenionego działacza sportowego na Ziemi Nowomiejskiej.Szkołę Podstawową Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim reprezentowali: Inga Ankowska (kl. V a), Antonina Skóra (kl. V a), Nastia Fanslau (kl. V a), Maksymilian Szkutnik (kl. VII a), Antonio Przeradzki (kl. VII a), Adam Ziemecki (kl. VII a), Paweł Ługiewicz (kl. VIII b), Olgierd Orzechowski (kl. VIII c), Aleksandra Jaroszewska (kl. VIII c), Ignacy Jaroszek (kl. VII c), Jakub Jaroszewski (kl. VII a), Wiktor Wierzchowski (kl. VII a) i Patryk Domżalski (kl. VIII a). Uczniowie rywalizowali w dwóch grupach wiekowych: Igrzysk Dzieci (rocznik 2009 i młodsi) oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2007 – 2008). Uczniowie naszej szkoły pokazali świetną formę sportową, dając z siebie wszystko. Dodatkowo nie brakowało sportowego ducha walki. Uczniowie naszej szkoły zdobyli 5 medali: Inga Ankowska – I miejsce w pchnięciu kulą dziewcząt w Igrzyskach Dzieci, Jakub Jaroszewski – I miejsce w pchnięciu kulą chłopców w Igrzyskach Dzieci, Ignacy Jaroszek – III miejsce w pchnięciu kulą chłopców w Igrzyskach Dzieci, Olgierd Orzechowski – I miejsce w skoku wzwyż w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, Aleksandra Jaroszewska – II miejsce w skoku wzwyż w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Wszystkim uczniom gratulujemy!

WSTECZ

marzec 2022
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031