ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

14 lutego to dzień Świętego Walentego, obchodzony jako Dzień Zakochanych. Uczniowie klasy III a Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. doskonale tego dnia się bawiła. Wśród uczniów ten dzień był obchodzony w miłej, radosnej atmosferze. Dzieci przygotowały dla swoich przyjaciół karteczki z miłymi wierszykami i życzeniami, a następnie przekazały je osobom, które darzą sympatią i przyjaźnią. Walentynki to doskonały czas, aby przypomnieć dzieciom, co oznacza bycie dobrym przyjacielem, jak dzielić się dobrem i wzajemnie się wspierać. Uśmiech na twarzach i rozpromienione buzie świadczyły o tym, że otrzymane kartki sprawiły wszystkim wiele przyjemności. Walentynki w postaci serduszkowych lizaków i balonów uczniowie III a otrzymali także od osób, które kochają je najbardziej na świecie, czyli rodziców. W klasie było kolorowo i wesoło. Wykonano wiele pamiątkowych zdjęć. Uczniowie pragną, aby walentynkowe święto nie trwało tylko jeden dzień, ale cały rok. Pamiętajmy o tym, że ,,miłe słówka” poprawiają humor i ułatwiają relacje międzyludzkie.

WSTECZ

luty 2022
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28