ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim została przeprowadzona Olimpiada Olimpus z języka angielskiego przeznaczona dla uczniów klas IV- VIII szkoły podstawowej. W tegorocznej olimpiadzie wzięło udział 36 uczniów. Ciekawe pytania, interesujące teksty sprawiają, że uczeń z przyjemnością rozwiązuje zadania, jednocześnie sprawdzając swoją wiedzę i umiejętności językowe oraz poszerzając słownictwo. Forma testu pomaga uczniom w zaznajomieniu się z tą, wykorzystywaną obecnie na każdym etapie nauczania, metodą sprawdzania wiedzy. Olimpiada z języka angielskiego sprawdza wiedzę uczniów w zakresie czytania ze zrozumieniem tekstu pisanego, komunikacji, słownictwa, gramatyki i wiadomości związanych z wiedzą o krajach anglojęzycznych. Wyniki Olimpiady Olimpus zostaną ogłoszone w marcu. Wszystkim uczniom gratulujemy wzięcia udziału w tym konkursie. Koordynatorem konkursu była Małgorzata Fijałkowska.

WSTECZ

luty 2022
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28