ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Promowanie tradycji śpiewania kolęd oraz prezentacja dorobku artystycznego solistów była celem XIII Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, który odbył się 19 stycznia 2022r. w Kurzętniku.Organizatorem widowiska było Centrum Usług Społecznych oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Kurzętniku. Zespół Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. reprezentowali uczniowie: Iwo Nowicki (klasa „0”), Michalina Jaroszewska oraz Marianna Szkutnik (kl. I a), Zofia Domżalska i Iga Suchocka (kl. II a), Nikola Mączkowska (kl. III a), Hanna Chiniewicz i Paulina Pijaczyńska (kl. IV a), Maja Machulska (kl. IV b), Aleksandra Kwiatkowska (kl. VI a), Anastazja Nowicka (kl. VII a) oraz Aleksandra Jaroszewska (kl. VIII c). Jury konkursu oceniało umiejętności solistów wg następujących kryteriów: dobór repertuaru, emisja głosu, ogólna muzykalność, dykcja oraz ogólny wyraz artystyczny. Uczniowie naszej szkoły zajęli poszczególne miejsca w kategoriach wiekowych oraz otrzymali wyróżnienia: soliści – kl. 0 – II: Iga Suchocka – II miejsce, Michalina Jaros zewska – III miejsce; soliści – kl. III – IV:Nikola Mączkowska – wyróżnienie;  soliści – kl. VI – VIII: Aleksandra Kwiatkowska – I miejsce, Anastazja Nowicka – II miejsce, Aleksandra Jaroszewska – wyróżnienie. Opiekunem i instruktorem uczniów jest pani Magdalena Domżalska. Wszystkim uczniom gratulujemy!

WSTECZ

styczeń 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31